Справжнього давно вбили? Як виглядають двійники Путіна


У понеділок, 7 жовтня, президенту Росії Володимиру Путіну виповнюється 67 років.

На просторах інтернету вже давно є думка, що його вже немає в живих, а посаду глави Кремля займають численні двійники. Також деякі припускають, що справжній Путін живе десь на Заході.

OBOZREVATEL зібрав кілька знімків, на яких можна помітити відмінності.
Путін у молодості й зараз

Варто відзначити, що підміняти загиблого лідера двійником було звичайною справою у Візантії та в середньовічній Японії. І сьогодні це явище – вельми затребуване. Зокрема, президенти користуються послугами «клонів» з метою безпеки.
Двійники Путіна

Експерти вже неодноразово помічали, що у Путіна розрізняються мочки вух, підборіддя, лінія росту волосся, відрізняється межа брів. І якщо форму обличчя ще можна пояснити хірургічними процедурами, ботоксом та іншими втручаннями, то інші нюанси є вельми підозрілими.
Ще один момент у зовнішності президента РФ – родимка тілесного кольору на лівій щоці. Багато хто впевнені, що вона змістилася ближче до вуха, хоча цей момент помітити можуть не всі.
Двійники Путіна – про яких відомо (таблиця нижче)

Більш того, в мережі навіть є таблиця двійників Путіна, де стверджується, що їх лише шість, хоча за останні роки їх кількість могла й зрости.
Володимир Путін – 2003 рік
Двійники – вирізка з газети

В «оригіналу» – рухливі губи, мигдалеподібні очі. Є також «Говорун», який нібито озвучував президента у 2013-2015 роки. «Удмуртом» називають найневдалішу підробку Путіна.
«Удмурт» – двійник Путіна

Ще одного двійника обізвали «Кучмою» – володар пухкого підборіддя, з’явився в Санкт-Петербурзі 16 березня 2015 року на зустрічі з президентом Киргизії. Ще його спіймали на ногах, якими він метляв.
Двійники Путіна

Ще одного – «Дипломата», було помічено 5 березня 2015 року на зустрічі з прем’єр-міністром Італії. Кажуть, що у нього моложаве підборіддя.
«Дипломат» на зустрічі з Маттео Ренці (2015 рік)

«Бенкетний» дублер часто нібито використовується для рукостискань і всіляких репортажів. І «Синяк» вважається невдалим двійником президента РФ. Після дебюту у 2010 році не з’являвся на публіці.
Молодий Путін і в 2017 році
«Бенкетний»

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/spravzhnoho-davno-vbyly-yak-vyhliadaiut-dviynyky-prezydenta-rosiyi/” Об этом сообщает nationalnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя