Уряд Гончарука порахував, що для покращення життя українців треба знайти ще 140-150 млрд грн

Прем’єрміністр Олексій Гончарук розказав, як покращити життя в Україні  — Уряд Гончарука порахував, що для покращення життя українців треба знайти ще 140-150 млрд грн
Прем’єрміністр Олексій Гончарук розказав, як покращити життя в Україні
За словами очільника уряду, наразі в Україні понад 10 млн українців живуть за межею бідності Об этом сообщает ded-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


На покращення рівня життя українців уже зараз необхідно додатково 140-150 млрд₴ Про це заявив прем’єрміністр України Олексій Гончарук під час презентації проекту Програми дій уряду в парламенті.


«На те, щоб просто зараз забезпечити наших громадян достойним рівнем доходу, треба було б витратити приблизно 140-150 млрд₴ Ці гроші неможливо одразу знайти в бюджеті», — зазначив Гончарук.


За його словами, наразі в Україні понад 10 млн українців живуть за межею бідності й має менше навіть нинішнього прожиткового мінімуму.


При цьому, він додав, що уряд буде працювати над тим, щоб протягом наступних 5 років досягнути підвищення рівня життя громадян.


Як відомо, сьогодні, 4 жовтня, Кабмін презентує у Раді Програму дій уряду.


29 вересня у Верховній Раді був зареєстрований проект постанови №2186 «Про Програму діяльності Кабінету міністрів України» та з’явився текст самого документа.


Зазначимо, якщо програма буде прийнята залою, цей уряд отримає річний імунітет від відставки.


Читайте також: Список мрій прем’єра Гончарука. Що не так з програмою уряду?

Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/uryad-goncharuka-porahuvav-shcho-dlya-pokrashchennya-zhittya-ukrajinciv-treba-znayti-shche-140-150-mlrd-grn-630213.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя